购买 PNE20080EPEZ | PNE20080EPEZ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PNE20080EPEZ
PNE20080EPEZ
PNE20080EPEZ
仅供参考
零件编号 PNE20080EPEZ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE GEN PURP 200V 8A CFP15B
送货服务
PNE20080EPEZ参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)8A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 8 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)30 ns
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 200 V
电容@ Vr,F86pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包CFP15B
工作温度 - 结175°C
PNE20080EPEZ Packaging
Insepction
PNE20080EPEZ FAQ
  • 1. How to order PNE20080EPEZ on Heisener?
  • 3. Are the PNE20080EPEZ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PNE20080EPEZ?
PNE20080EPEZ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。