购买 PNE20020EPX | PNE20020EPX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PNE20020EPX
PNE20020EPX
PNE20020EPX
仅供参考
零件编号 PNE20020EPX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE GEN PURP 200V 2A CFP5
送货服务
PNE20020EPX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)2A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 2 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)25 ns
电流 - 反向泄漏@Vr200 nA @ 200 V
电容@ Vr,F20pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-128
供应商设备包SOD-128/CFP5
工作温度 - 结175°C (Max)
PNE20020EPX Packaging
Insepction
PNE20020EPX FAQ
  • 1. How to order PNE20020EPX on Heisener?
  • 3. Are the PNE20020EPX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PNE20020EPX?
PNE20020EPX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。