购买 PMEG40T30ER-QX | PMEG40T30ER-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG40T30ER-QX
PMEG40T30ER-QX
PMEG40T30ER-QX
仅供参考
零件编号 PMEG40T30ER-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE SCHOTTKY 40V 3A SOD123W
送货服务
PMEG40T30ER-QX参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If525 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)18 ns
电流 - 反向泄漏@Vr28 µA @ 40 V
电容@ Vr,F560pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
工作温度 - 结175°C
PMEG40T30ER-QX Packaging
Insepction
PMEG40T30ER-QX FAQ
  • 1. How to order PMEG40T30ER-QX on Heisener?
  • 3. Are the PMEG40T30ER-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG40T30ER-QX?
PMEG40T30ER-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。