购买 PMEG4002AESFCYL | PMEG4002AESFCYL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG4002AESFCYL
PMEG4002AESFCYL
PMEG4002AESFCYL
仅供参考
零件编号 PMEG4002AESFCYL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PMEG4002AESF - 40 V, 0.2 A LOW V
送货服务
PMEG4002AESFCYL参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If525 mV @ 200 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)1.25 ns
电流 - 反向泄漏@Vr80 µA @ 40 V
电容@ Vr,F18pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱0201 (0603 Metric)
供应商设备包DSN0603-2
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
PMEG4002AESFCYL Packaging
Insepction
PMEG4002AESFCYL FAQ
  • 1. How to order PMEG4002AESFCYL on Heisener?
  • 3. Are the PMEG4002AESFCYL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG4002AESFCYL?
PMEG4002AESFCYL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。