购买 PMEG3005EB-QX | PMEG3005EB-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG3005EB-QX
PMEG3005EB-QX
PMEG3005EB-QX
仅供参考
零件编号 PMEG3005EB-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD523
送货服务
PMEG3005EB-QX参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)30 V
电流 - 平均整流(Io)500mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If500 mV @ 500 mA
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 30 V
电容@ Vr,F24pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
工作温度 - 结150°C
PMEG3005EB-QX Packaging
Insepction
PMEG3005EB-QX FAQ
  • 1. How to order PMEG3005EB-QX on Heisener?
  • 3. Are the PMEG3005EB-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG3005EB-QX?
PMEG3005EB-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。