购买 PMEG2010ET-QR | PMEG2010ET-QR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG2010ET-QR
PMEG2010ET-QR
PMEG2010ET-QR
仅供参考
零件编号 PMEG2010ET-QR
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PMEG2010ET-Q/SOT23/TO-236AB
送货服务
PMEG2010ET-QR参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)20 V
电流 - 平均整流(Io)1A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If500 mV @ 1 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 20 V
电容@ Vr,F66pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包TO-236AB
工作温度 - 结150°C
PMEG2010ET-QR Packaging
Insepction
PMEG2010ET-QR FAQ
  • 1. How to order PMEG2010ET-QR on Heisener?
  • 3. Are the PMEG2010ET-QR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG2010ET-QR?
PMEG2010ET-QR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。