购买 PMEG2010EA-QZ | PMEG2010EA-QZ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG2010EA-QZ
PMEG2010EA-QZ
PMEG2010EA-QZ
仅供参考
零件编号 PMEG2010EA-QZ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PMEG2010EA-Q/SOD323/SOD2
送货服务
PMEG2010EA-QZ参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)20 V
电流 - 平均整流(Io)1A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If550 mV @ 1 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 15 V
电容@ Vr,F19pF @ 5V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
工作温度 - 结125°C
PMEG2010EA-QZ Packaging
Insepction
PMEG2010EA-QZ FAQ
  • 1. How to order PMEG2010EA-QZ on Heisener?
  • 3. Are the PMEG2010EA-QZ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG2010EA-QZ?
PMEG2010EA-QZ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。