购买 PMEG100T150ELPEZ | PMEG100T150ELPEZ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG100T150ELPEZ
PMEG100T150ELPEZ
PMEG100T150ELPEZ
仅供参考
零件编号 PMEG100T150ELPEZ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 15A CFP15B
送货服务
PMEG100T150ELPEZ参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If740 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)34 ns
电流 - 反向泄漏@Vr8 µA @ 100 V
电容@ Vr,F1340pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包CFP15B
工作温度 - 结175°C
PMEG100T150ELPEZ Packaging
Insepction
PMEG100T150ELPEZ FAQ
  • 1. How to order PMEG100T150ELPEZ on Heisener?
  • 3. Are the PMEG100T150ELPEZ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG100T150ELPEZ?
PMEG100T150ELPEZ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。