购买 PMEG050V030EPEZ | PMEG050V030EPEZ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG050V030EPEZ
PMEG050V030EPEZ
PMEG050V030EPEZ
仅供参考
零件编号 PMEG050V030EPEZ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE SCHOTTKY 50V 3A CFP15B
送货服务
PMEG050V030EPEZ参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)50 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If530 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)12 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 50 V
电容@ Vr,F323pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包CFP15B
工作温度 - 结175°C
PMEG050V030EPEZ Packaging
Insepction
PMEG050V030EPEZ FAQ
  • 1. How to order PMEG050V030EPEZ on Heisener?
  • 3. Are the PMEG050V030EPEZ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG050V030EPEZ?
PMEG050V030EPEZ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。