| 零件编号 | PIC32MZ1024EFH144-I/JWX |
|---|---|
| 制造商 | Microchip Technology |
| 描述 | FLASH, 512KB RAM |
| 数据表 | |
| 封装 | 144-TFBGA |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX D# V36:1790_16983704 |
Microchip Technology Inc |
Secure MCU 32bit PIC32 PIC RISC 1MB Flash 3.3V 144-Pin TFBGA Tray RoHS: Compliant
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX D# PIC32MZ1024EFH144-I/JWX |
Microchip Technology Inc |
1024KB FLASH 512KB RAM NO CRYPTO CAN - Trays (Alt: PIC32MZ1024EFH144-I/JWX) RoHS: Compliant
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX D# PIC32MZ1024EFH144-I/JWX-ND |
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TFBGA |
520 |
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX D# 3637897 |
MCU, 32BIT, PIC32, 200MHZ, TFBGA-144 RoHS: Compliant
Min Qty: 260
Container: Each
0 |
PIC32MZ1024EFH144IJWX |
OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS |
624 |
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX |
32 Bit MCU - Floating Point Unit - Audio & Graphics Interfaces - HS USB - Ethernet - Advanced Analog - PIC32 EF Family Features (CAN, no Crypto)1024Kb Flash - 200MHz - 144-lead TFBGA - -40°C to +85°C RoHS: Not Compliant
32 Bit MCU FPU 1MB Flash 512KB RAM 200MHz 144Pin USB-HS ENET CAN SQI RoHS: Compliant
pbFree: Yes
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX |
1024KB Flash, 512KB RAM, No Crypto, CAN - Package: 144 TFBGA 7x7x1.02 TRAY RoHS: Compliant
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX D# MCHP00000033993 |
1024KB Flash, 512KB RAM, No Crypto, CAN - Package: 144 TFBGA 7x7x1.02 TRAY |
PIC32MZ1024EFH144-I/JWX |