| 零件编号 | PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX |
|---|---|
| 制造商 | Microchip Technology |
| 描述 | 1024KB FLASH 512KB RAM NO CRYPTO |
| 数据表 | |
| 封装 | 100-TFBGA |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX D# PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX |
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX D# PIC32MZ1024EFG100T-I/GJXTR-ND |
Microchip Technology Inc |
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFBGA |
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX D# 3637855 |
MCU, 32BIT, PIC32, 200MHZ, TFBGA-100 RoHS: Compliant
Min Qty: 2200
Container: Reel
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX |
32 Bit MCU - Floating Point Unit - Audio & Graphics Interfaces - HS USB - Ethernet - Advanced Analog - PIC32 EF Family Features (no CAN, no Crypto)1024Kb Flash - 200MHz - 100-lead TFBGA - -40°C to +85°C - Tape&Reel RoHS: Not Compliant
32 Bit MCU FPU 1MB Flash 512KB RAM 200MHz 100Pin USB-HS ENET SQI RoHS: Compliant
pbFree: Yes
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX |
1024KB Flash, 512KB RAM, No Crypto, No CAN - Package: 100 TFBGA 7x7x1.06mm T/R RoHS: Compliant
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX D# MCHP00000033955 |
1024KB Flash, 512KB RAM, No Crypto, No CAN - Package: 100 TFBGA 7x7x1.06mm T/R |
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX D# 43AC6675 |
Min Qty: 2200
Container: TAPE & REEL - FULL
PIC32MZ1024EFG100T-I/GJX |