| 零件编号 | PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX |
|---|---|
| 制造商 | Microchip Technology |
| 描述 | 1024KB FLASH 256KB RAM NO CRYPTO |
| 数据表 | |
| 封装 | 100-TFBGA |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
我们提供90天保修。
| 零件编号 | 制造商 | 描述 | 库存 |
PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX D# PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX |
Microchip Technology Inc |
0 |
PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX D# PIC32MZ1024EFE100T-E/GJXTR-ND |
Microchip Technology Inc |
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFBGA |
PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX D# 3637789 |
MCU, 32BIT, PIC32, 200MHZ, TFBGA-100 RoHS: Compliant
Min Qty: 2200
Container: Reel
PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX |
32 Bit MCU - Floating Point Unit - Audio & Graphics Interfaces - HS USB - Ethernet - Advanced Analog - PIC32 EF Family Features (no CAN, no Crypto)1024Kb Flash - 200MHz - 100-lead TFBGA - -40°C to +125°C - Tape&Reel RoHS: Not Compliant
32 Bit MCU FPU 1MB Flash 256KB RAM 200MHz 100Pin USB-HS ENET SQI RoHS: Compliant
pbFree: Yes
PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX |
1024KB Flash, 256KB RAM, No Crypto, No CAN - Package: 100 TFBGA 7x7x1.06mm T/R RoHS: Compliant
PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX D# MCHP00000033894 |
1024KB Flash, 256KB RAM, No Crypto, No CAN - Package: 100 TFBGA 7x7x1.06mm T/R |
PIC32MZ1024EFE100T-E/GJX |