购买 PHPT61002PYCLHX | PHPT61002PYCLHX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PHPT61002PYCLHX
PHPT61002PYCLHX
PHPT61002PYCLHX
仅供参考
零件编号 PHPT61002PYCLHX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 TRANS PNP 100V 2A LFPAK56 PWRSO8
送货服务
PHPT61002PYCLHX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型PNP
电流 - 收集器(Ic)(最大)2 A
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)100 V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic500mV @ 200mA, 2A
电流 - 收集器截止(最大)100nA (ICBO)
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce20 @ 2A, 10V
力量 - 最大25 W
频率 - 过渡125MHz
工作温度175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-100, SOT-669
供应商设备包LFPAK56, Power-SO8
PHPT61002PYCLHX Packaging
Insepction
PHPT61002PYCLHX FAQ
  • 1. How to order PHPT61002PYCLHX on Heisener?
  • 3. Are the PHPT61002PYCLHX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PHPT61002PYCLHX?
PHPT61002PYCLHX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。