购买 PDMB50W6 | PDMB50W6数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PDMB50W6
PDMB50W6
PDMB50W6
仅供参考
零件编号 PDMB50W6
制造商 KYOCERA AVX
描述 IGBT MODULE, 2IN1, 650V/50A
送货服务
PDMB50W6参数
制造商KYOCERA AVX
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Dual, Common Source
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)50 A
力量 - 最大181 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.95V @ 15V, 50A
电流 - 收集器截止(最大)1 mA
输入电容(Cies)@ Vce4500 pF @ 25 V
输入Standard
NTC热敏电阻No
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包Module
PDMB50W6 Packaging
Insepction
PDMB50W6 FAQ
  • 1. How to order PDMB50W6 on Heisener?
  • 3. Are the PDMB50W6 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PDMB50W6?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PDMB50W6.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as PDMB50W6 pin diagram, PDMB50W6 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
PDMB50W6 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。