购买 PD82000-021200 | PD82000-021200数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PD82000-021200
PD82000-021200
PD82000-021200
仅供参考
零件编号 PD82000-021200
制造商 Microchip Technology
描述 PD82000 DPU RPF CONTROLLER MCU 2
送货服务
PD82000-021200参数
制造商Microchip Technology
类别集成电路(IC) - PMIC - 以太网供电(PoE) 控制器
封装-
ECAD
系列PowerDsine®
类型Controller (PSE)
频道数量-
力量 - 最大-
内部开关No
辅助意识No
标准-
电压 - 电源-
供电-
工作温度-
包/箱64-LQFP
供应商设备包64-LQFP (10x10)
PD82000-021200 Packaging
Insepction
PD82000-021200 FAQ
  • 1. How to order PD82000-021200 on Heisener?
  • 3. Are the PD82000-021200 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PD82000-021200?
PD82000-021200 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
PD82000-021200
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
PD82000-021200 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
NTJD4152PT1G
MOSFET 2P-CH 20V 0.88A SOT-363