购买 PCHMB75W6 | PCHMB75W6数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PCHMB75W6
PCHMB75W6
PCHMB75W6
仅供参考
零件编号 PCHMB75W6
制造商 KYOCERA AVX
描述 IGBT MODULE, 1IN1, CHOPPER CIRCU
送货服务
PCHMB75W6参数
制造商KYOCERA AVX
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Single
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)75 A
力量 - 最大255 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.95V @ 15V, 75A
电流 - 收集器截止(最大)1 mA
输入电容(Cies)@ Vce6600 pF @ 25 V
输入Standard
NTC热敏电阻No
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包Module
PCHMB75W6 Packaging
Insepction
PCHMB75W6 FAQ
  • 1. How to order PCHMB75W6 on Heisener?
  • 3. Are the PCHMB75W6 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PCHMB75W6?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PCHMB75W6.
PCHMB75W6 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。