购买 PBSS4420D-QX | PBSS4420D-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PBSS4420D-QX
PBSS4420D-QX
PBSS4420D-QX
仅供参考
零件编号 PBSS4420D-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PBSS4420D-Q/SOT457/SC-74
送货服务
PBSS4420D-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型NPN
电流 - 收集器(Ic)(最大)4 A
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)20 V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic420mV @ 600mA, 6A
电流 - 收集器截止(最大)100nA
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce300 @ 1A, 2V
力量 - 最大360 mW
频率 - 过渡100MHz
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-74, SOT-457
供应商设备包6-TSOP
PBSS4420D-QX Packaging
Insepction
PBSS4420D-QX FAQ
  • 1. How to order PBSS4420D-QX on Heisener?
  • 3. Are the PBSS4420D-QX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PBSS4420D-QX?
PBSS4420D-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。