购买 PBLS1504Y-QX | PBLS1504Y-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PBLS1504Y-QX
PBLS1504Y-QX
PBLS1504Y-QX
仅供参考
零件编号 PBLS1504Y-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PBLS1504Y-Q/SOT363/SC-88
送货服务
PBLS1504Y-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 阵列 - 预偏置
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型1 NPN Pre-Biased, 1 PNP
电流 - 收集器(Ic)(最大)100mA, 500mA
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)50V, 15V
Resistor - Base (R1) (Ohms)22kOhms
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms)22kOhms
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce60 @ 5mA, 5V / 200 @ 10mA, 2V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic150mV @ 500µA, 10mA / 250mV @ 50mA, 500mA
电流 - 收集器截止(最大)1µA, 100nA
频率 - 过渡280MHz
力量 - 最大200mW
安装类型Surface Mount
包/箱6-TSSOP, SC-88, SOT-363
供应商设备包6-TSSOP
PBLS1504Y-QX Packaging
Insepction
PBLS1504Y-QX FAQ
  • 1. How to order PBLS1504Y-QX on Heisener?
  • 3. Are the PBLS1504Y-QX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PBLS1504Y-QX?
PBLS1504Y-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。