购买 PBHV9115TVL | PBHV9115TVL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PBHV9115TVL
PBHV9115TVL
PBHV9115TVL
仅供参考
零件编号 PBHV9115TVL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PBHV9115T/SOT23/TO-236AB
送货服务
PBHV9115TVL参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型PNP
电流 - 收集器(Ic)(最大)1 A
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)150 V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic300mV @ 100mA, 500mA
电流 - 收集器截止(最大)100nA
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce100 @ 100mA, 10V
力量 - 最大300 mW
频率 - 过渡115MHz
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包TO-236AB
PBHV9115TVL Packaging
Insepction
PBHV9115TVL FAQ
  • 1. How to order PBHV9115TVL on Heisener?
  • 3. Are the PBHV9115TVL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PBHV9115TVL?
PBHV9115TVL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。