购买 PAH150N16 | PAH150N16数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PAH150N16
PAH150N16
PAH150N16
仅供参考
零件编号 PAH150N16
制造商 KYOCERA AVX
描述 THYRISTOR MODULE ANTI-PARALLEL T
送货服务
PAH150N16参数
制造商KYOCERA AVX
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Series Connection - SCR/Diode
SCR数量,二极管1 SCR, 1 Diode
电压 - 关闭状态1.6 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)150 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)150 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)3200A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)80 mA
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
PAH150N16 Packaging
Insepction
PAH150N16 FAQ
  • 1. How to order PAH150N16 on Heisener?
  • 3. Are the PAH150N16 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PAH150N16?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PAH150N16.
PAH150N16 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。