购买 P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000 | P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000
P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000
P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000
仅供参考
送货服务
系列MediaSensor?
压力类型Absolute
运营压力2000 PSI (13789.51 kPa)
输出类型Analog Voltage
产量0.5 V ~ 4.5 V
准确性±0.5%
电压 - 电源5V
端口大小Male - 1/4" (6.35mm) NPT
港口风格Threaded
特征Amplified Output, Temperature Compensated
终止风格Deutsch, 3 Pin
最大压力-
工作温度-40°C ~ 105°C
供应商设备包-
P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000 Packaging
Insepction
P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000 FAQ
  • 1. How to order P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000 on Heisener?
  • 3. Are the P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of P51-2000-A-Z-D-4.5OVP-000-000?
BC 856BW E6433 BC 856BW E6433 Infineon Technologies, TRANS PNP 65V 0.1A SOT-323, SC-70, SOT-323, MediaSensor? 查看