购买 NXH50M65L4Q1SG | NXH50M65L4Q1SG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NXH50M65L4Q1SG
NXH50M65L4Q1SG
NXH50M65L4Q1SG
仅供参考
零件编号 NXH50M65L4Q1SG
制造商 onsemi
描述 Q1PACK 50A 650V
数据表
封装 -
ECAD
库存 63 piece(s)
送货服务
NXH50M65L4Q1SG参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
组态Full Bridge
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)48 A
力量 - 最大86 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.22V @ 15V, 50A
电流 - 收集器截止(最大)300 µA
输入电容(Cies)@ Vce3.137 nF @ 20 V
输入Standard
NTC热敏电阻Yes
工作温度175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包56-PIM (93x47)
NXH50M65L4Q1SG Packaging
Insepction
NXH50M65L4Q1SG FAQ
  • 1. How to order NXH50M65L4Q1SG on Heisener?
  • 3. Are the NXH50M65L4Q1SG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NXH50M65L4Q1SG?
NXH50M65L4Q1SG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。