购买 NXH200B100H4F2SG | NXH200B100H4F2SG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NXH200B100H4F2SG
NXH200B100H4F2SG
NXH200B100H4F2SG
仅供参考
零件编号 NXH200B100H4F2SG
制造商 onsemi
描述 1500V F2 BOOST FOR SOLAR PIM
数据表
封装 -
ECAD
库存 51 piece(s)
送货服务
NXH200B100H4F2SG参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
组态Three Level Inverter
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1000 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
力量 - 最大93 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.4V @ 15V, 100A
电流 - 收集器截止(最大)200 µA
输入电容(Cies)@ Vce6.523 nF @ 20 V
输入Standard
NTC热敏电阻Yes
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包36-PIM (56.7x48)
NXH200B100H4F2SG Packaging
Insepction
NXH200B100H4F2SG FAQ
  • 1. How to order NXH200B100H4F2SG on Heisener?
  • 3. Are the NXH200B100H4F2SG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NXH200B100H4F2SG?
NXH200B100H4F2SG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。