购买 NVH950S75L4SPC | NVH950S75L4SPC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NVH950S75L4SPC
NVH950S75L4SPC
NVH950S75L4SPC
仅供参考
零件编号 NVH950S75L4SPC
制造商 onsemi
描述 AUTOMOTIVE 750V, 950A SSDC POWER
送货服务
NVH950S75L4SPC参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
系列-
IGBT类型Field Stop
组态Three Phase Inverter
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)750 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)950 A
力量 - 最大1.325 kW
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.55V @ 15V, 600A
电流 - 收集器截止(最大)500 µA
输入电容(Cies)@ Vce60000 pF @ 30 V
输入Standard
NTC热敏电阻Yes
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包SSDC33
NVH950S75L4SPC Packaging
Insepction
NVH950S75L4SPC FAQ
  • 1. How to order NVH950S75L4SPC on Heisener?
  • 3. Are the NVH950S75L4SPC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NVH950S75L4SPC?
NVH950S75L4SPC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。