购买 NTE5006A | NTE5006A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NTE5006A
NTE5006A
NTE5006A
仅供参考
零件编号 NTE5006A
制造商 NTE Electronics, Inc
描述 DIODE ZENER 3.6V 500 MV DO35
送货服务
NTE5006A参数
制造商NTE Electronics, Inc
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.6 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)24 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr-
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-65°C ~ 200°C
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AH, DO-35, Axial
供应商设备包DO-35
NTE5006A Packaging
Insepction
NTE5006A FAQ
  • 1. How to order NTE5006A on Heisener?
  • 3. Are the NTE5006A price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NTE5006A?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NTE5006A.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as NTE5006A pin diagram, NTE5006A datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
NTE5006A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。