购买 NL27WZ14MU1TCG | NL27WZ14MU1TCG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NL27WZ14MU1TCG
NL27WZ14MU1TCG
NL27WZ14MU1TCG
仅供参考
零件编号 NL27WZ14MU1TCG
制造商 onsemi
描述 IC INVERT SCHMITT 2CH 2INP 6UDFN
送货服务
NL27WZ14MU1TCG参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 栅极和逆变器
封装-
ECAD
系列27WZ
逻辑类型Inverter
电路数量2
输入数量2
特征Schmitt Trigger
电压 - 电源1.65V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)1 µA
电流 - 输出高,低32mA, 32mA
逻辑电平 - 低0.5V ~ 1.9V
逻辑电平 - 高1.4V ~ 3.6V
最大传播延迟@ V,最大CL4.9ns @ 5V, 50pF
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包6-UDFN (1.45x1)
包/箱6-UFDFN
NL27WZ14MU1TCG Packaging
Insepction
NL27WZ14MU1TCG FAQ
  • 1. How to order NL27WZ14MU1TCG on Heisener?
  • 3. Are the NL27WZ14MU1TCG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NL27WZ14MU1TCG?
NL27WZ14MU1TCG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。