购买 NL17SZ175DBVT1G | NL17SZ175DBVT1G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NL17SZ175DBVT1G
NL17SZ175DBVT1G
NL17SZ175DBVT1G
仅供参考
零件编号 NL17SZ175DBVT1G
制造商 onsemi
描述 IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC74
送货服务
NL17SZ175DBVT1G参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列17SZ
功能-
类型D-Type
输出类型-
元素数量1
每个元素的位数1
时钟频率175 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL4ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低32mA, 32mA
电压 - 电源1.65V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)-
输入电容2.5 pF
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-74, SOT-457
NL17SZ175DBVT1G Packaging
Insepction
NL17SZ175DBVT1G FAQ
  • 1. How to order NL17SZ175DBVT1G on Heisener?
  • 3. Are the NL17SZ175DBVT1G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NL17SZ175DBVT1G?
NL17SZ175DBVT1G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。