购买 NL17SG32MU1TCG | NL17SG32MU1TCG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NL17SG32MU1TCG
NL17SG32MU1TCG
NL17SG32MU1TCG
仅供参考
零件编号 NL17SG32MU1TCG
制造商 onsemi
描述 IC GATE OR 1CH 2-INP 6UDFN
送货服务
NL17SG32MU1TCG参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 栅极和逆变器
封装-
ECAD
系列MiniGate™
逻辑类型OR Gate
电路数量1
输入数量2
特征-
电压 - 电源0.9V ~ 3.6V
电流 - 静态(最大)500 nA
电流 - 输出高,低8mA, 8mA
逻辑电平 - 低0.7V ~ 0.8V
逻辑电平 - 高1.7V ~ 2V
最大传播延迟@ V,最大CL4.4ns @ 3.3V, 30pF
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包6-UDFN (1.45x1)
包/箱6-UFDFN
NL17SG32MU1TCG Packaging
Insepction
NL17SG32MU1TCG FAQ
  • 1. How to order NL17SG32MU1TCG on Heisener?
  • 3. Are the NL17SG32MU1TCG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NL17SG32MU1TCG?
NL17SG32MU1TCG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。