购买 NGB15N41CLT4G | NGB15N41CLT4G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NGB15N41CLT4G
NGB15N41CLT4G
NGB15N41CLT4G
仅供参考
零件编号 NGB15N41CLT4G
制造商 onsemi
描述 IGBT N-CHAN 15A 410V D2PAK
送货服务
NGB15N41CLT4G参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)440 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)15 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)50 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 4.5V, 10A
力量 - 最大107 W
开关能量-
输入类型Logic
门电荷-
Td(开/关)@ 25°C-/4µs
测试条件300V, 6.5A, 1kOhm
反向恢复时间(trr)-
工作温度-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包D2PAK
NGB15N41CLT4G Packaging
Insepction
NGB15N41CLT4G FAQ
  • 1. How to order NGB15N41CLT4G on Heisener?
  • 3. Are the NGB15N41CLT4G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NGB15N41CLT4G?
NGB15N41CLT4G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。