购买 NCV84120DR2G | NCV84120DR2G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCV84120DR2G
NCV84120DR2G
NCV84120DR2G
仅供参考
零件编号 NCV84120DR2G
制造商 onsemi
描述 SELF PROTECTED VERY LOW IQ HIGH
送货服务
NCV84120DR2G参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列-
开关类型Relay, Solenoid Driver
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口Logic
电压 - 负载4V ~ 28V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)4V ~ 28V
电流 - 输出(最大)9A
Rds On(Typ)120mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Auto Restart
故障保护Current Limiting (Adjustable), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOIC
NCV84120DR2G Packaging
Insepction
NCV84120DR2G FAQ
  • 1. How to order NCV84120DR2G on Heisener?
  • 3. Are the NCV84120DR2G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCV84120DR2G?
NCV84120DR2G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。