购买 NCV51513AAMNTWG | NCV51513AAMNTWG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCV51513AAMNTWG
NCV51513AAMNTWG
NCV51513AAMNTWG
仅供参考
零件编号 NCV51513AAMNTWG
制造商 onsemi
描述 130V, 2.5/3.0A HIGH AND LOW SIDE
送货服务
NCV51513AAMNTWG参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - 栅极驱动器
封装-
ECAD
系列-
驱动配置Half-Bridge
渠道类型Independent
司机数量2
门类型N-Channel MOSFET
电压 - 电源8V ~ 19V
逻辑电压 - VIL,VIH0.8V, 2.3V
电流 - 峰值输出(源,汇)2A, 3A
输入类型Non-Inverting
高侧电压 - 最大值(自举)150 V
上升/下降时间(Typ)7ns, 7ns
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
包/箱10-VFDFN Exposed Pad
供应商设备包10-DFNW (3x3)
NCV51513AAMNTWG Packaging
Insepction
NCV51513AAMNTWG FAQ
  • 1. How to order NCV51513AAMNTWG on Heisener?
  • 3. Are the NCV51513AAMNTWG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCV51513AAMNTWG?
NCV51513AAMNTWG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
NCV51513AAMNTWG
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
NCV51513AAMNTWG QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
B4B-PH-K-S
CONN HEADER PH TOP 4POS 2MM
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM