购买 NCR125W-125MX | NCR125W-125MX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCR125W-125MX
NCR125W-125MX
NCR125W-125MX
仅供参考
零件编号 NCR125W-125MX
制造商 WeEn Semiconductors
描述 SCR 1.25KV 1.25A SC73
送货服务
NCR125W-125MX参数
制造商WeEn Semiconductors
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态1.25 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)800 mV
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)100 µA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.5 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)800 mA
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)1.25 A
电流 - 保持(Ih)(最大)10 mA
当前 - 关闭状态(最大)1 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)20A, 22A
SCR类型Sensitive Gate
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-261-4, TO-261AA
供应商设备包SC-73
NCR125W-125MX Packaging
Insepction
NCR125W-125MX FAQ
  • 1. How to order NCR125W-125MX on Heisener?
  • 3. Are the NCR125W-125MX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCR125W-125MX?
NCR125W-125MX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。