购买 NCP51513ABMNTWG | NCP51513ABMNTWG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCP51513ABMNTWG
NCP51513ABMNTWG
NCP51513ABMNTWG
仅供参考
零件编号 NCP51513ABMNTWG
制造商 onsemi
描述 130V, 2.5/3.0A HIGH AND LOW SIDE
送货服务
NCP51513ABMNTWG参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - 栅极驱动器
封装-
ECAD
系列-
驱动配置Half-Bridge
渠道类型Independent
司机数量2
门类型N-Channel MOSFET
电压 - 电源8V ~ 19V
逻辑电压 - VIL,VIH0.8V, 2.3V
电流 - 峰值输出(源,汇)2A, 3A
输入类型Inverting, Non-Inverting
高侧电压 - 最大值(自举)150 V
上升/下降时间(Typ)9ns, 7ns
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱10-VFDFN Exposed Pad
供应商设备包10-DFN (3x3)
NCP51513ABMNTWG Packaging
Insepction
NCP51513ABMNTWG FAQ
  • 1. How to order NCP51513ABMNTWG on Heisener?
  • 3. Are the NCP51513ABMNTWG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCP51513ABMNTWG?
NCP51513ABMNTWG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。