购买 NCP51100ASNT1G | NCP51100ASNT1G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCP51100ASNT1G
NCP51100ASNT1G
NCP51100ASNT1G
仅供参考
零件编号 NCP51100ASNT1G
制造商 onsemi
描述 SINGLE 2 A HIGH-SPEED, LOW-SIDE
送货服务
NCP51100ASNT1G参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - 栅极驱动器
封装-
ECAD
系列-
驱动配置Low-Side
渠道类型Single
司机数量1
门类型IGBT, N-Channel MOSFET
电压 - 电源11V ~ 18V
逻辑电压 - VIL,VIH2V, 0.8V
电流 - 峰值输出(源,汇)3A, 3A
输入类型Non-Inverting
高侧电压 - 最大值(自举)-
上升/下降时间(Typ)14ns, 7ns
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-74A, SOT-753
供应商设备包SOT-23-5
NCP51100ASNT1G Packaging
Insepction
NCP51100ASNT1G FAQ
  • 1. How to order NCP51100ASNT1G on Heisener?
  • 3. Are the NCP51100ASNT1G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCP51100ASNT1G?
NCP51100ASNT1G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。