购买 NCP45790IMN24RTWG | NCP45790IMN24RTWG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCP45790IMN24RTWG
NCP45790IMN24RTWG
NCP45790IMN24RTWG
仅供参考
零件编号 NCP45790IMN24RTWG
制造商 onsemi
描述 SOLITUDE 790 MCM
送货服务
NCP45790IMN24RTWG参数
ECAD
系列ecoSWITCH™
开关类型General Purpose
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口-
电压 - 负载3V ~ 24V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)3V ~ 5.5V
电流 - 输出(最大)8A
Rds On(Typ)5.6mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Slew Rate Controlled
故障保护Current Limiting (Adjustable), Open Load Detect, Over Temperature, Reverse Current, UVLO
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
包/箱14-VFDFN Exposed Pad
供应商设备包14-DFN (4x4)
NCP45790IMN24RTWG Packaging
Insepction
NCP45790IMN24RTWG FAQ
  • 1. How to order NCP45790IMN24RTWG on Heisener?
  • 3. Are the NCP45790IMN24RTWG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCP45790IMN24RTWG?
NCP45790IMN24RTWG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
NCP45790IMN24RTWG
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
NCP45790IMN24RTWG QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ