购买 NCP45760IMN24RTWG | NCP45760IMN24RTWG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCP45760IMN24RTWG
NCP45760IMN24RTWG
NCP45760IMN24RTWG
仅供参考
零件编号 NCP45760IMN24RTWG
制造商 onsemi
描述 760 MCM
送货服务
NCP45760IMN24RTWG参数
ECAD
系列ecoSWITCH™
开关类型General Purpose
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口-
电压 - 负载3V ~ 24V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)3V ~ 5.5V
电流 - 输出(最大)20A
Rds On(Typ)17mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Slew Rate Controlled
故障保护Current Limiting (Adjustable), Open Load Detect, Over Temperature, Reverse Current, UVLO
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
包/箱12-VFDFN Exposed Pad
供应商设备包12-DFN (3x3)
NCP45760IMN24RTWG Packaging
Insepction
NCP45760IMN24RTWG FAQ
  • 1. How to order NCP45760IMN24RTWG on Heisener?
  • 3. Are the NCP45760IMN24RTWG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCP45760IMN24RTWG?
NCP45760IMN24RTWG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。