购买 NCP45750IMN24TWG | NCP45750IMN24TWG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCP45750IMN24TWG
NCP45750IMN24TWG
NCP45750IMN24TWG
仅供参考
零件编号 NCP45750IMN24TWG
制造商 onsemi
描述 750 MCM
送货服务
NCP45750IMN24TWG参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列ecoSWITCH™
开关类型General Purpose
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口-
电压 - 负载3V ~ 24V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)3V ~ 5.5V
电流 - 输出(最大)10A
Rds On(Typ)5.9mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Slew Rate Controlled
故障保护Current Limiting (Adjustable), Open Load Detect, Over Temperature, Reverse Current, UVLO
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
包/箱12-VFDFN Exposed Pad
供应商设备包12-DFN (3x3)
NCP45750IMN24TWG Packaging
Insepction
NCP45750IMN24TWG FAQ
  • 1. How to order NCP45750IMN24TWG on Heisener?
  • 3. Are the NCP45750IMN24TWG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCP45750IMN24TWG?
NCP45750IMN24TWG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。