购买 NCP382LMN15AATXG | NCP382LMN15AATXG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCP382LMN15AATXG
NCP382LMN15AATXG
NCP382LMN15AATXG
仅供参考
零件编号 NCP382LMN15AATXG
制造商 onsemi
描述 IC DISTR LOAD SWITCH 2CH 8DFN
送货服务
NCP382LMN15AATXG参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列-
开关类型General Purpose
输出数量2
比率 - 输入:输出-
输出配置-
输出类型-
接口-
电压 - 负载2.5V ~ 5.5V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)-
电流 - 输出(最大)1.5A
Rds On(Typ)95mOhm
输入类型-
特征-
故障保护-
工作温度-40°C ~ 85°C
包/箱8-VDFN Exposed Pad
供应商设备包8-DFN (3x3)
NCP382LMN15AATXG Packaging
Insepction
NCP382LMN15AATXG FAQ
  • 1. How to order NCP382LMN15AATXG on Heisener?
  • 3. Are the NCP382LMN15AATXG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCP382LMN15AATXG?
NCP382LMN15AATXG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。