购买 NCL30076AADR2G | NCL30076AADR2G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCL30076AADR2G
NCL30076AADR2G
NCL30076AADR2G
仅供参考
零件编号 NCL30076AADR2G
制造商 onsemi
描述 IC LED DRVR CTRL PWM 800MA 8SOIC
送货服务
NCL30076AADR2G参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Controller
拓扑Step-Down (Buck)
内部开关No
输出数量1
电压 - 电源(最小)-
电压 - 电源(最大)30V
电压 - 输出-
电流 - 输出/通道800mA
频率-
调光Analog, PWM
应用LED Lighting
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOIC
NCL30076AADR2G Packaging
Insepction
NCL30076AADR2G FAQ
  • 1. How to order NCL30076AADR2G on Heisener?
  • 3. Are the NCL30076AADR2G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCL30076AADR2G?
NCL30076AADR2G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
NCL30076AADR2G
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
NCL30076AADR2G QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
S3A-13-F
DIODE GEN PURP 50V 3A SMC