购买 NC7WZ14P6X-L22347 | NC7WZ14P6X-L22347数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NC7WZ14P6X-L22347
NC7WZ14P6X-L22347
NC7WZ14P6X-L22347
仅供参考
零件编号 NC7WZ14P6X-L22347
制造商 onsemi
描述 IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
送货服务
NC7WZ14P6X-L22347参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 栅极和逆变器
封装-
ECAD
系列7WZ
逻辑类型Inverter
电路数量2
输入数量2
特征Schmitt Trigger Input
电压 - 电源1.65V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)1 µA
电流 - 输出高,低32mA, 32mA
逻辑电平 - 低0.5V ~ 1.68V
逻辑电平 - 高1.4V ~ 3.6V
最大传播延迟@ V,最大CL4.9ns @ 5V, 50pF
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包SC-70-6
包/箱6-TSSOP, SC-88, SOT-363
NC7WZ14P6X-L22347 Packaging
Insepction
NC7WZ14P6X-L22347 FAQ
  • 1. How to order NC7WZ14P6X-L22347 on Heisener?
  • 3. Are the NC7WZ14P6X-L22347 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NC7WZ14P6X-L22347?
NC7WZ14P6X-L22347 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。