购买 NC7SZ32P5X-F22057 | NC7SZ32P5X-F22057数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NC7SZ32P5X-F22057
NC7SZ32P5X-F22057
NC7SZ32P5X-F22057
仅供参考
零件编号 NC7SZ32P5X-F22057
制造商 onsemi
描述 IC GATE OR 1CH 2-INP SC88A
送货服务
NC7SZ32P5X-F22057参数
ECAD
系列-
逻辑类型OR Gate
电路数量1
输入数量2
特征-
电压 - 电源1.65V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)2 µA
电流 - 输出高,低32mA, 32mA
逻辑电平 - 低-
逻辑电平 - 高-
最大传播延迟@ V,最大CL4.5ns @ 5V, 50pF
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
包/箱5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
NC7SZ32P5X-F22057 Packaging
Insepction
NC7SZ32P5X-F22057 FAQ
  • 1. How to order NC7SZ32P5X-F22057 on Heisener?
  • 3. Are the NC7SZ32P5X-F22057 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NC7SZ32P5X-F22057?
NC7SZ32P5X-F22057 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。