购买 NC7SZ175P6X-L22347 | NC7SZ175P6X-L22347数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NC7SZ175P6X-L22347
NC7SZ175P6X-L22347
NC7SZ175P6X-L22347
仅供参考
制造商 onsemi
描述 IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6
送货服务
NC7SZ175P6X-L22347参数
系列7SZ
功能Reset
类型D-Type
输出类型Non-Inverted
元素数量1
每个元素的位数1
时钟频率175 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL4ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低32mA, 32mA
电压 - 电源1.65V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)1 µA
输入电容3 pF
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱6-TSSOP, SC-88, SOT-363
NC7SZ175P6X-L22347 Packaging
Insepction
NC7SZ175P6X-L22347 FAQ
  • 1. How to order NC7SZ175P6X-L22347 on Heisener?
  • 3. Are the NC7SZ175P6X-L22347 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NC7SZ175P6X-L22347?
NC7SZ175P6X-L22347 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。