购买 N4845EE360 | N4845EE360数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
N4845EE360
N4845EE360
N4845EE360
仅供参考
零件编号 N4845EE360
制造商 IXYS
描述 SCR 3.6KV W108
送货服务
N4845EE360参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态3.6 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)-
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)-
电流 - 开状态(It(AV))(Max)4845 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电流 - 保持(Ih)(最大)-
当前 - 关闭状态(最大)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)65000A @ 50Hz
SCR类型Standard Recovery
工作温度-
安装类型Chassis Mount
包/箱TO-200AF
供应商设备包W108
N4845EE360 Packaging
Insepction
N4845EE360 FAQ
  • 1. How to order N4845EE360 on Heisener?
  • 3. Are the N4845EE360 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of N4845EE360?
N4845EE360 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。