购买 N4340TE220 | N4340TE220数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
N4340TE220
N4340TE220
N4340TE220
仅供参考
零件编号 N4340TE220
制造商 IXYS
描述 SCR 2.2KV 8545A W82
送货服务
N4340TE220参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态2.2 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)300 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)2.12 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)4340 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)8545 A
电流 - 保持(Ih)(最大)1 A
当前 - 关闭状态(最大)200 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)60500A @ 50Hz
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Chassis Mount
包/箱TO-200AF
供应商设备包W82
N4340TE220 Packaging
Insepction
N4340TE220 FAQ
  • 1. How to order N4340TE220 on Heisener?
  • 3. Are the N4340TE220 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of N4340TE220?
N4340TE220 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。