购买 MTZJ9V1SB | MTZJ9V1SB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MTZJ9V1SB
MTZJ9V1SB
MTZJ9V1SB
仅供参考
零件编号 MTZJ9V1SB
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
MTZJ9V1SB参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)9.1 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)25 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AG, DO-34, Axial
供应商设备包DO-34
MTZJ9V1SB Packaging
Insepction
MTZJ9V1SB FAQ
  • 1. How to order MTZJ9V1SB on Heisener?
  • 3. Are the MTZJ9V1SB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MTZJ9V1SB?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MTZJ9V1SB.
MTZJ9V1SB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。