购买 MTZJ7V5SB | MTZJ7V5SB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MTZJ7V5SB
MTZJ7V5SB
MTZJ7V5SB
仅供参考
零件编号 MTZJ7V5SB
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
MTZJ7V5SB参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)7.5 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-34
MTZJ7V5SB Packaging
Insepction
MTZJ7V5SB FAQ
  • 1. How to order MTZJ7V5SB on Heisener?
  • 3. Are the MTZJ7V5SB price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MTZJ7V5SB?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MTZJ7V5SB.
MTZJ7V5SB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。