购买 MTZJ6V8SC | MTZJ6V8SC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MTZJ6V8SC
MTZJ6V8SC
MTZJ6V8SC
仅供参考
零件编号 MTZJ6V8SC
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
MTZJ6V8SC参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.8 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 3.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-34
MTZJ6V8SC Packaging
Insepction
MTZJ6V8SC FAQ
  • 1. How to order MTZJ6V8SC on Heisener?
  • 3. Are the MTZJ6V8SC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MTZJ6V8SC?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MTZJ6V8SC.
MTZJ6V8SC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。