购买 MTZJ5V1SC | MTZJ5V1SC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MTZJ5V1SC
MTZJ5V1SC
MTZJ5V1SC
仅供参考
零件编号 MTZJ5V1SC
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
MTZJ5V1SC参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.1 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 1.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-34
MTZJ5V1SC Packaging
Insepction
MTZJ5V1SC FAQ
  • 1. How to order MTZJ5V1SC on Heisener?
  • 3. Are the MTZJ5V1SC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MTZJ5V1SC?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MTZJ5V1SC.
MTZJ5V1SC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。