购买 MTZJ3V9SA | MTZJ3V9SA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MTZJ3V9SA
MTZJ3V9SA
MTZJ3V9SA
仅供参考
零件编号 MTZJ3V9SA
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
MTZJ3V9SA参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.9 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-34
MTZJ3V9SA Packaging
Insepction
MTZJ3V9SA FAQ
  • 1. How to order MTZJ3V9SA on Heisener?
  • 3. Are the MTZJ3V9SA price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MTZJ3V9SA?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MTZJ3V9SA.
MTZJ3V9SA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。