购买 MTZJ2V2SA | MTZJ2V2SA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MTZJ2V2SA
MTZJ2V2SA
MTZJ2V2SA
仅供参考
零件编号 MTZJ2V2SA
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
MTZJ2V2SA参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.2 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr120 µA @ 700 mV
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AG, DO-34, Axial
供应商设备包DO-34
MTZJ2V2SA Packaging
Insepction
MTZJ2V2SA FAQ
  • 1. How to order MTZJ2V2SA on Heisener?
  • 3. Are the MTZJ2V2SA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MTZJ2V2SA?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MTZJ2V2SA.
MTZJ2V2SA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。